Fjalë Kyçe

20 vjeçarja gjendet e vdekur në park pas koncertit të reperit të njohur

20 vjeçarja gjendet e vdekur në park pas koncertit të reperit të njohur

20-vjeçarja Keeley Bunker është gjetur e vdekur në një park në Tamworth, pasi u zhduk në mënyrë misterioze pas koncertit të reperit të njohur britanik Aitch.

Mamaja e saj bëri një apel në rrjetet sociale për ata që kishin parë vajzën e saj.

E reja u zhduk rreth orës 4 të mëngjesit dhe humbi kontaktet me të gjithë miqtë e saj.

Dyshohet se vajzën e kanë eliminuar për motive ende të paditura. Në pranga në lidhje me ngjarjen është vënë një 19-vjeçar.