Fjalë Kyçe

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Pejë

Një aksident trafiku ka ndodhur pak minuta më parë në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Lexues të Gazetës Express kanë bërë të ditur se ka persona të lënduar.

Në vend të ngjarjes kanë dalë policia dhe ambulanca.

Polica deri më tani nuk ka dhënë detaje për aksidentin.