Fjalë Kyçe

Aksident në Kllokot, ka edhe të lënduar

Aksident në Kllokot, ka edhe të lënduar

Tre persona, një mashkull dhe dy femra janë lënduar në një aksident trafiku në Kllokot gjatë ditës së djeshme.

Në aksident janë ëprfshirë dy vetura.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor në spitalin rajonal të Gjilanit, ndërsa një nga pasagjerët si pasojë e lëndimeve të rënda trupore dërgohet për tretman të mëtejmë mjekësor në repartin e ortopedisë – QKUK.

Me vendimin e prokurorit njëri vozitës i dyshuari mashkull K/Shqiptar, ku pas intervistimit dërgohet në qendrën e mbajtjes./Gazeta Alo/