Fjalë Kyçe

Aksident në Mitrovicë, katër të lënduar

Një aksident ka ndodhur në fshatin Nadakovc të Mitrovicës, meqë rast janë lënduar katër persona.

Raportohet se aksidenti kishte ndodhur në mes të dy veturave civile, ku si pasojë janë lënduar dy meshkuj K-Shqiptar dhe dy shtetas të huaj, njofton Policia e Kosovës, shkruan Gazeta Alo

Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Rasti është duke u hetuar. / GazetaAlo/