Fjalë Kyçe

Aksident trafiku në Gazimestan

Aksident trafiku në Gazimestan

Një aksident trafiku ka ndodhur afër Gazimestanit.

Lajmi është bërë i ditur nga profesori Milazim Krasniqi përmes një postimi në facebook.

“Aksident afër Gazimestanit. Tash. Ende nuk paska berri policia”, ka shkruar ai.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes nuk kanë qenë polica dhe as ambulance.