Fjalë Kyçe

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 19:30 në magjistralen Podujevë-Prishtinë.

Në këtë aksident të përfshira ishin dy automjete në lëvizje. Si pasojë e këtij aksidenti për fat të mirë nuk pati persona të lënduar, përpos dëmeve materiale.

Njësitet e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga afër kanë kryer ekzaminimet e nevojshme.