Fjalë Kyçe

Blerim Destani nis xhirimet e filmit përkrah Robert De Niros (FOTO)

Blerim Destani nis xhirimet e filmit përkrah Robert De Niros (FOTO)

Disa muaj më parë aktorin Blerim Destani e kemi parë në filmin “The Poison Rose”, bashkë me Morgan Freeman dhe John Travolta.

Nëpërmjet një postimi në Instagram Destani ka bërë të ditur se do të jetë në një film përkah legjendës së hollivudit, Robert De Niro, njofton Klan Kosova.

“Duke punuar me legjendën e gjallë Robert De Niro”, ka shkruar aktori krahas imazhit në rrjetet sociale gjersa bëhet fjalë për filmin “The Comeback Trail”