Fjalë Kyçe

Çifti bien nga kati i tretë pasi po kryenin marrëdhënie në ballkon

Çifti bien nga kati i tretë pasi po kryenin marrëdhënie në ballkon

Një burrë dhe një grua u gjetën të vdekur lakuriq pasi ranë nga një ballkon në katin e tretë, derisa po kryenin marrëdhënie intime.

Trupat e gruas 28-vjeçare dhe dashnorit të saj 35-vjeçar u gjetën të shtrirë në tarracën poshtë banesës së tyre.

Rënia ndodhi pas një feste diplomimi në shtëpinë e gruas në rrethin Carapungo të Quito, Ekuador.

Një i afërm i gruas së vdekur ka zbuluar se ajo ka lënë jetime një vajzë tetëvjeçare.