Fjalë Kyçe

Dy tifoze paraqitën një slogan të paparë në tribuna duke i dërguar një kërkesë të çmendur Ronaldos

Dy tifoze paraqitën një slogan të paparë në tribuna duke i dërguar një kërkesë të çmendur Ronaldos

Portugalia e futbollit u kualifikua në Kampionatin Botëror të Katarit pasi fitoi 2-0 ndaj Maqedonisë së Veriut, por një parullë në tribunë nga dy tifoze për Cristiano Ronaldon tërhoqi shumë vëmendje.

“Ronaldo na jep spermën tënde”, shkruanin ato në një letër që shoqërohej me flamujt e Portugalisë dhe Brazilit dhe një vizatim të spermës.

Kamerat e kapën këtë detaj dhe fotografia u bë hit në rrjetet sociale për shkak të lutjes dhe kërkesës së tyre të pabesueshme, shkruan  AS.