Fjalë Kyçe

E përplas furgoni, humb jetën 65-vjeçarja

E përplas furgoni, humb jetën 65-vjeçarja

Një aksident me pasojë vdekjen e një 65-vjeçareje ka ndodhur në Krujë.

Në aksin rrugor Fushë Krujë-Thumanë, mjeti tip furgon, me drejtues shtetasin I.M., 21 vjeç ka aksidentuar këmbësoren S.B., 65 vjeçe, e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.