Fjalë Kyçe

E tmerrshme: Foshnja 19-muajshe shkëputet nga krahët e gjyshit dhe bie nga 10 metra lartësi

E tmerrshme: Foshnja 19-muajshe shkëputet nga krahët e gjyshit dhe bie nga 10 metra lartësi

Një foshnjë ka rënë për vdekje pasi rrëshqiti nga krahët e gjyshit të saj në një anije lundrimi e cila u ankorua në Porto Riko.

Vajza 19-muajshe nga Indiana ra nga 150 metra lart;si nga anija Royal Caribbean në San Juan të dielën pasdite.

Udhëtarët e tmerruar thanë se kishin dëgjuar një ‘britmë dhimbjeje’ nga nëna e vajzës.

Autoritetet e policisë po e hetojnë rastin e inicuar fillimisht si ‘vrasje’, megjithëse ata ende nuk kanë mundur të marrin në pyetje familjarët pasi atyre u janë dhënë qetësues për të tejkaluar tregjedinë. /Gazeta Alo/