Fjalë Kyçe

Edhe një tërmet sot në Tiranë

Edhe një tërmet sot në Tiranë

Mëngjesi i sotëm ka rikthyer edhe lëkundjet e tokës.

Një tërmet me magnitutë 3.4 dhe thellësi dy kilometra është regjistruar në orën 07:22.

Epiqendra ka qenë një kilometër në perëndim të Vorës, shumë pranë me Tiranën.

Lëkundjet janë ndjerë në Vorë, Tiranë, Durrës dhe zonat e tjera përreth.

Aktualisht nuk raportohet për dëme materiale.