Fjalë Kyçe

Fiton milionat në një llotari, ndërron jetë pak ditë pasi dërgohet në spital

Fiton milionat në një llotari, ndërron jetë pak ditë pasi dërgohet në spital

Fituesja e një lotarie milionëshe, Melissa Ede, ka vdekur në moshën 58 vjeçare, pak ditë pasi ajo u dërgua në një spital në Angli.

Ka qenë një familjare e saj ajo që ka konfirmuar lajmin e trishtë, duke thënë se Melissa vdiq papritur të shtunën në mbrëmje, raporton “Daily Mail”, transmeton Telegrafi.

Shkaku i vdekjes së saj nuk dihet, megjithatë, vetëm javën e kaluar ajo u dërgua në një qendër mjekësore, pasi dyshohej se kishte një sulm kardiak.

Familja e saj ka thënë se marrëveshjet e varrimit po bëhen dhe detajet do të dalin në publik në një datë të mëvonshme.