Fjalë Kyçe

Gjenden të vdekur vëllezërit binjakë, pjesëmarrës në serialin e famshëm

Gjenden të vdekur vëllezërit binjakë, pjesëmarrës në serialin e famshëm

Dy vëllezër binjakë, u gjetën të vdekur në një pyll, që dyshohet të jetë një vetëvrasje.

Burrat 32-vjeçarë, Billy dhe Joe Smit u gjetën në një zonë të largët pranë një fermë. Ata njiheshin për pjesëmarrjen në serialin ” My Big Fat Gypsy Wedding”.

Policia në Kent mbylli një korsi në zonën Sevenoaks pasi kufomat u zbuluan në një pemë pak para mesditës së djeshme.

Familja besohet të ketë shprehur më parë shqetësimin për dyshen, të cilët u gjetën vetëm disa ditë pas Krishtlindjes dhe ditëlindjen e tyre në 16 dhjetor.