Fjalë Kyçe

Gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij

Një person i komunitetit serb në Klinë është gjetur pa shenjta jete në shtëpinë  tij bën të ditur policia përmes raportit 24 orësh.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe prokurori kujdestar.

Ndërsa, me urdhër të tij trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion./Gazeta Alo/