Fjalë Kyçe

Gjeti gruan me dy meshkuj: Burri shfryen gjithë mllefin duke e goditur

Gjeti gruan me dy meshkuj: Burri shfryen gjithë mllefin duke e goditur

Një burrë në Kinë, ka dhunuar barbarisht gruan, pasi e pa të ulur me dy burra të tjerë në një restorant.

I gjithë momenti është fiksuar nga kamerat e sigurisë. Në video, shihet burri i cili afrohet pranë tavolinës së ngrënies dhe godet me shuplakë gruan, e cila si pasojë përfundon pa ndjenja.

Veç gruas, burri ka goditur me grushte e shishe dhe dy personat me të cilët ajo ishte shoqëruar. Pas këtij momenti, ai është larguar nga restoranti sikur asgjë të mos kishte ndodhur.