Fjalë Kyçe

Goditet me veturë biçiklisti në Viti

Goditet me veturë biçiklisti në Viti

Ditën e djeshme rreth orës 18:10, ka ndodhur një aksident trafiku ndërmjet një veture dhe një biçiklete në Viti.

Dyshohet se drejtuesi i automjetit duke mos e përshtat shpejtësinë e ka humbur kontrollin mbi automjetin dhe si pasojë e ka goditur drejtuesin e biçikletës duke i shkaktuar lëndime trupore, njofton Klan Kosova.

“I lënduari pas trajtimit mjekësor është dërguar në QKUK-së për trajtim të mëtutjeshëm mjekësor. Rasti procedohet në procedurë të rregullt”.