Fjalë Kyçe

Hajnat grabisin 200 euro dhe një arkë të vogël në një institucion mikro financiar

Dje në Prishtinë reth orës 16:14 minuta ka ndodhur një grabitje në një institucion mikro financiar.

Rastin në polici e kanë raportuar dy femra të cilat ishin në orarin e punës.

Policia ka njoftuar se dy persona të maskuar nën kërcënimin e armës ua kanë grabitur atyre 200 € dhe një arkë të vogël dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar./Gazeta Alo/