Fjalë Kyçe

Hoti ironizon me qeverinë për shpenzimet për përvjetorin e Pavarësisë

Hoti ironizon me qeverinë për shpenzimet për përvjetorin e Pavarësisë

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti ka publikuar në faqen e tij në Facebook shpenzimet për përvjetorin e pavarësisë në vitin 2017 dhe shpenzimet e këtij viti.

Bazuar nga këto të dhëna të publikuara nga Hoti, shihet se vlera e shpenzimeve këtë vit ka qenë shumëherë më e madhe se sa para dy viteve.

“Pa koment… Urime përvjetori i 11 i Pavarësisë të Republikës së Kosovës”, ka shkruar Hoti./Gazeta Alo/.