Fjalë Kyçe

Humbin jetën dy shqiptarë në Belgjikë

Humbin jetën dy shqiptarë në Belgjikë

Fund tragjik për dy shqiptarë në Belgjikë.

Mësohet se ata kanë humbur jetën pasi një zjarr përfshiu banesën e tyre.

Si pasojë e zjarrit kanë mbetur të vdekur dy të rinj, P. H (24 vjeç) nga Berati dhe V.P (23 vjeç) nga Durrësi.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur ditën e premte, shkruan Top Channel.

Shkaku i zjarrit që përfshiu banesën ende nuk dihet ndërsa vijojnë hetimet nga autoritetet belge.