Fjalë Kyçe

I vdiq burri, 36-vjeçarja zbulon historinë tronditëse që i fshehu për vite me radhë…

I vdiq burri, 36-vjeçarja zbulon historinë tronditëse që i fshehu për vite me radhë…

Një 36-vjeçare ka zbuluar historinë e tradhtisë së bashkëshortit të saj, pasi ai ndërroi jetë papritur.

Bridgette Davis nga Cincinnati, pasi humbi bashkëshortin e njëherësh edhe babain e dy fëmijëve të saj, ndërsa zbuloi se ai kishte pasur edhe një lidhje intime me një grua tjetër.

E veja tregon se pasi mësoi këtë histori, mendoi se duhej ta njoftonte edhe të dashurën e bashkëshortit se ai tashmë nuk jetonte. Por duket se përgjigjja që i erdhi nga ajo ishte po aq tronditëse, duke i pohuar se ajo kishte qenë në dijeni se ai ishte i martuar dhe me fëmijë, por kjo nuk e kishte penguar që të mbante lidhje me të.

Këtë histori të çuditshme ajo e bëri publike në rrjetet sociale, teksa nuk vonoi shumë për t’u kthyer menjëherë virale.