Fjalë Kyçe

Ja si i shpëtojnë këta policë dy foshnje të kidnapuara

Ja si i shpëtojnë këta policë dy foshnje të kidnapuara

Një oficier policie ka ndaluar një person, i cili dyshohej se ka kidnapuar dy foshnja të gjinisë femër.

Me të ndalur, oficeri i policisë, në bashkëpunim me forcat e rendit, i bën thirrje njërit prej kidnapuesve që të dalë nga makina, transmeton lajmi.net.

Sapo ai të afrohet tek makina e policisë, përkitazi me urdhrat që ia jep oficeri, i lidhen duart me pranga. E njëjta gjë ngjan edhe me kidnapuesin tjetër, të cilët përfundojnë në duart e policisë.

Më pas, forcat e rendit kontrollojnë makinën dhe nxjerrin dy foshnjat e kidnapuara, për t’ia kthyer në kujdestari sërish nënës së tyre.

Ndiqeni videon për ta parë momentin heroik të policisë.