Fjalë Kyçe

Këngëtari humb jetën, goditet nga treni derisa po inçizonte veten

Këngëtari humb jetën, goditet nga treni derisa po inçizonte veten

Humb jetën këngëtari, goditet nga treni teksa filmonte veten.

Një këngëtar humbi jetën, pasi u godit nga një tren, teksa filmonte veten në makinën e tij.

Filmimet shfaqin Tavy Pustiu duke kërcyer në ritmin e muzikës, teksa ai dhe gruaja e tij kalojnë me makinë pranë një hekurudhe.

Gruaja, e cila ndodhet në timon, shihet duke parë nga të dyja anët, por fatkeqësisht ajo nuk arrin ta shohë trenin.