Fjalë Kyçe

Këngëtarja e njohur refuzon paratë, publikon vetë për herë të parë foton e vajzës

Këngëtarja e njohur refuzon paratë, publikon vetë për herë të parë foton e vajzës

Ka refuzuar milionat dhe ka marrë vendimin të ndajë portretin e vajzës me fansat përmes Instagramit.

Cardi B ka marrë një vendim të rëndësishëm pas ndarjes nga bashkëshorti.

Pak orë më parë, këngëtarja e famshme amerikane Cardi B ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram për herë të parë një foto të vajzës.

Pavarësisht se asaj iu ofruan miliona euro për fotot e të bijës, por ajo nuk pranoi.Në postimin në fjalë dallohet bebushja Kulture, shumë e qetë në debutimin e saj të parë para ndjekësve të së ëmës.

“Zemra ime,” ka shkruar Cardi krahas fotos në fjalë, si për të treguar se tashmë njeriu më i rëndësishëm në jetën e saj është Kulture.