Fjalë Kyçe

Kështu mundohet Edi Rama të tërheq vëmëndjen e studentëve

Kështu mundohet Edi Rama të tërheq vëmëndjen e studentëve

Pas lajmërimit se sot në mbrëmje do të flasë për studentët dhe nevojën e dialogut, kryeministri Edi Rama ka bërë një postim të pabesueshëm e njëkohësisht të çuditshëm, duke ju drejtuar studentëve me “instastory”.

Rama ka bërë një fytyrë të mërzitur, duke iu drejtuar me një pyetje studentëve që protestojnë pikërisht poshtë zyrës së tij në kryeministri.

Kreu i qeverisë shkruan “Pse po na ikin orët pa folur?” duke pritur me një fytyrë dëshpëruese që dikush t’i komentojë…

Fotoja e mëposhtme nuk ka nevojë për koment…