Fjalë Kyçe

Kjo është ëndrra e Adnan Januzajt

Kjo është ëndrra e Adnan Januzajt

Ylli i Sociedad Adnan Januzaj ka deklaeuar se ëndrra e tij është të luaj në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Alo.

“Unë jam 24 vjeç, kam luajtur në tri ligat më të mira në botë dhe kam marrë pjesë në dy Kupat e Botës. Jam i lumtur me atë se si po shkon karriera ime. Unë dua të luaj Ligën e Kampionëve, është një ëndërr për këdo”, ka deklaruar Adnan Januzaj. /Gazeta Alo.