Fjalë Kyçe

Kjo është modelja nga Vietnami që rrezikon të dënohet rëndë për veshjen e saj

Kjo është modelja nga Vietnami që rrezikon të dënohet rëndë për veshjen e saj

Fustani i saj kishte kërkuar rreth një muaj punë, dhe tani po rrezikon modelen me një dëmin të rëndë.

Ngoc Trinh është një modele me origjinë nga Vietnami, e cila ishte pjesëmarrëse në festivalin filmik të Cannes, shkruan lajmi.net.

Por tani ajo rrezikon të dënohet me një gjobë të madhe për veshjen që e kishte përzgjedhur gjatë këtij organizimi.

Ministri i Kulturës dhe Sportit në Vietnam kishte thënë se veshja që modelja ka zgjedhur ishte në ndesh me ligjin në Vietnam dhe nëse modelja shpallet fajtore mund të gjobitet rëndë.