Fjalë Kyçe

Kroacia e mijëra plazheve, por 10 janë spektakolarë (Foto)

Kroacia e mijëra plazheve, por 10 janë spektakolarë (Foto)

Me mijëra plazhe në dispozicion në breg dhe ishuj, Kroacia është në gjendje të kënaqë çdo nevojë për turistët. Me rërën e hollë dhe natyrën e mahnitshme, 10 lokalitete janë të bukura në veçanti