Fjalë Kyçe

Lanë flokët me shampo në shi

Lanë flokët me shampo në shi

Në rast të mungesës së furnizimit me ujë, një person ka gjetur zgjidhjen e duhur.

Në një video të ngarkuar në faqën zyrtare të ‘Daily Mail’ në Facebook, mund të shihet një qytetar britanez duke shfrytëzuar shiun për ta larguar shampon e mbetur në kokë, transmeton lajmi.net.

Një veprim i tillë ka marrë qindra reagime dhe komente, derisa ka pasur edhe përshkrime qesharake të situatës.

“Kur të kërkohet të lash flokët me ujë natyral”, shkruhej në njërin ndër komentet.

Ndiqeni videon e mëposhtme për ta parë momentin qesharak.