Fjalë Kyçe

 Metoda më e lehtë për të pastruar hekurin

 Metoda më e lehtë për të pastruar hekurin

Kjo ndoshta ju ka ndodhur shumicës prej jush. Duke u përpjekur ta pastroni hekurin tuaj e keni gërvishtur apo dëmtuar atë.

Tani ne po ju japim një zgjidhje për ju, njofton Klan Kosova.

Çka ju duhet juve?

Sodë e bukës

Uthull e bardhë

Ujë të nxehtë

Shtoni sodën e bukës në një ujë të ngrohtë dhe përzieni mirë derisa ta fitojë një masë. Aplikoni atë në sipërfaqen e hekurit. Lëreni atë për një orë dhe më pas fshini atë. Krejt në fund pastroni me uthull të bardhë dhe do të keni një rezultat të mirë.