Fjalë Kyçe

Moderatori nuk di ku të hedh shikimin derisa ylli i fitnesit praktikon para tij (VIDEO)

Moderatori nuk di ku të hedh shikimin derisa ylli i fitnesit praktikon para tij (VIDEO)

Ai është një njeri shumë i respektueshëm kur vjen puna te zonjat.

Pra, nuk është befasi që Phillip Schofield, 56 vjeç, u tall nga shikuesit kur nuk e dinte se ku të shihte këtë mëngjes të mërkurën, kur Ferne McCann, 28 vjeç, bëri një stërvitje para tij.

Ylli i shout kishte veshur trenerka të ngushta dhe kimono të shtrënguar derisa tregonte fleksibilitetin e saj gjatë bisedës rreth DVD-së së saj të ri të fitnesit, Fit As Ferne. /Gazeta Alo/