Fjalë Kyçe

Mori dhuratë BMW në vend të Jaguarit, s’i pëlqeu e hodhi në lumë

Mori dhuratë BMW në vend të Jaguarit, s’i pëlqeu e hodhi në lumë

Një burrë në Indi i nervozuar që për ditëlindjen e tij mori një BMW dhe jo një Jaguar, e ka hedhur veturën e re në një lumë.

Video e publikuar në rrjete sociale tregon veturën në mes të lumit në Haryana të Indisë.

Më vonë raportohet se burri u përpoq ta shpëtonte automobilin, por tashmë ishte vonë.

Policia është duke e hetuar rastin, transmeton BBC.

Veturat BMW në Indi kushtojnë rreth 45 mijë euro, ndërsa Jaguarët rreth 50 mijë.

पिता ने नहीं दिलाई जगुआर कार तो बेटे ने नदी में बहाई BMW कार

पिता ने नहीं दिलाई जगुआर कार तो बेटे ने नदी में बहाई BMW कार #Haryana #Yamunanagar #BMW #Car #Video #ViralVideo

Gepostet von Chauthi Duniya am Freitag, 9. August 2019