Fjalë Kyçe

Ngacmoi seksualisht një grua në autobus, e pëson keq

Ngacmoi seksualisht një grua në autobus, e pëson keq

Një eksperte e arteve marciale i dha një mësim të mirë një burri që e kishte ngacmuar seksualisht në autobus.

Një video e regjistruar nga një pasagjer tregon gruan që e ka neutralizuar maniakun me një kapje Muay Thai, duke i bllokuar qafën. Më pas, e ul me ngadalë në tokë.

Sipas policisë, burri kishte përfituar nga fakti që në autobus kishte shumë njerëz dhe e kishte prekur gruan në vende intime. Madje, kishte zbërthyer edhe pantallonat./A2cnn