Fjalë Kyçe

Një autoblind e KFOR-it amerikan përfshihet në një aksident trafiku në autostradën “Arbën Xhaferi” (VIDEO)

Një autoblind e KFOR-it amerikan përfshihet në një aksident trafiku në autostradën “Arbën Xhaferi” (VIDEO)

Sot rreth orës 16:00, ka ndodhur një aksident trafiku në autostradën “Arbër Xhaferi” në afërsi të fshatit Babush të Ferizajit, shkruan GazetaAlo.

Dyshohet se në këtë rast janë përfshirë një autoblind e KFOR-it amerikan me një veturë civile,

Megjithatë nuk dihet nëse ka të lënduar.

Pamjet e siguruara nga GazetaAlo, tregojnë se pjesëtarët e KFOR-it dhe policia e Kosovës kanë arritur në vendin e ngjarjes./GazetaAlo/