Fjalë Kyçe

Një burrë me probleme psikike i vë zjarrin shtëpisë ku jetonte i vetëm

Një burrë me probleme psikike i vë zjarrin shtëpisë ku jetonte i vetëm

Një burrë me probleme psikike, i ka vënë zjarrin shtëpisë ku ai jeton në fshatin Lebanë, Prishtinë.

Sipas raportit policor, nuk ka të lënduar.

“I dyshuari mashkull kosovar me probleme psikike, i ka vënë zjarrin shtëpisë së tij ku jeton i vetëm. Zjarri është lokalizuar, nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.