Fjalë Kyçe

Një këmbësore goditet nga vetura, policia jep detaje

Një këmbësore është goditur nga një veturë në fshatin Davidofc të Shtimës.

Policia ka bërë të ditur se deri te aksidenti ka ardhë pasi që i dyshuari përderisa ishte duke lëvizur me veturën, nuk ka përshtatur shpejtësinë e lëvizjes me kushtet e rrugës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta dërgohet për tretman mjekësor në QKUK./Gazeta Alo/