Fjalë Kyçe

Një person bie nga ndërtesa, incidenti konsiderohet i dyshimtë

Një person bie nga ndërtesa, incidenti konsiderohet i dyshimtë

Raportohet se viktima mashkull  K/Shqiptar, në rrethana të panjohura ka rënë nga një ndërtese banimi. Në vend të ngjarjes kanë dal njësit relevante dhe nga ekipi mjekësor, është konstatuar se viktima nuk ka shenja jete. Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

“Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë në rrethana të panjohura, duke rënë nga një ndërtesë banimi. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Vicianum në Prishtinë, dje rretho rës 07:50, njofton Policia e Kosovës.

Në vend të ngjarjes kanë dalë njësitë relevante ku edhe është konstatuar se viktima mashkull nuk ka shenja jete”, shkruan raporti i Policisë, transmeton Gazeta Alo.