Fjalë Kyçe

Pamje nga rrahja brutale e mafias serbe në Novi Sad

Pamje nga rrahja brutale e mafias serbe në Novi Sad

Damir Dado Mihajloviç, 37 vjeç, nga Novi Sad, u rrah dhe u godit me thikë të Premten në orën 01:00  para një kafeneje në rrugën Mise Dimitrijeviç në Novi Sad.

Siç mund ta shihni në një video me të cilin Kurir ka sjellur, atleti Mihajlovic, i cili përndryshe është dhëndri i këngëtares Natasa Bekvalac, ishte ulur me një mik në një kafene.

Në një moment, tre burra rrethuan tryezën e tij dhe, sapo i vuri re në sy, Mihajlovic u ngrit nga tavolina, kështu që ai me siguri nuk do të shkaktonte “kaos” në kafene.

Ai bëri lëvizje me dorën e tij për t’u zhvendosur në anën, pastaj njëri prej tre iu afrua dhe ata filluan të luftojnë.

Nëse VIDEO nuk hapet më poshtë ju duke klikuar KËTU do t’i shihni ato në faqen zyrtare të Kurir.