Fjalë Kyçe

Pas një fjalosje në rrugë, plagoset rëndë 41-vjeçari

Pas një fjalosje në rrugë, plagoset rëndë 41-vjeçari

Një 41-vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë tek spitali i Traumës në Tiranë, pasi u plagos gjatë konfliktit me një person tjetër në lagjen “Vullnetari” në Elbasan.

Gjatë konfliktit ai është rrëzuar në shkallët e lokalit ku ndodheshin dhe për pasojë dëmtoi kokën.