Fjalë Kyçe

Prizren, i vodhën një sasi ari dhe para

Prizren, i vodhën një sasi ari dhe para

Ankuesi K/Shqiptar ka njoftuar se disa persona të panjohur kishin depërtuar në shtëpinë e tij ,prej ku kanë vjedhur një sasi ari dhe para kesh, shkruan GazetaAlo.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar./GazetaAlo/