Fjalë Kyçe

Ramë Lahaj do të performojë në teatrin e Los Angeles-it

Ramë Lahaj do të performojë në teatrin e Los Angeles-it

Tenori kosovar me famë botërore, Ramë Lahaj do të ngjitet të performojë në një nga skenat më të mëdha, në teatrin e Los Angeles-it.

Këtë e ka bërë të ditur vet artisti përmes një fotografie dhe mbishkrimi në llogarinë e tij Facebook.

Ai shihet me Placido Domingo-n i cili dhe e ka futar tenorin për të interpretuar veprën e tij “La Traviata”, ndërsa kjo shfaqje do të drejtohet nga Marta Domingo dhe James Conlon.