Fjalë Kyçe

Rënditja tabelare e IPKO Superligës pas ndeshjeve të sotme

Rënditja tabelare e IPKO Superligës pas ndeshjeve të sotme

Kanë përfunduar dy përballjet e zhvilluara sot në IPKO Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta Alo.

Gjilani – Trepça 89 dhe KEKu – Drenica kanë zhvilliar takimet e javës së 24.

Gjilani ka barazuar me Trepçën 89 me rezultatin 1:1, ndërsa Drenica e ka deklasuar KEK-un me rezultatin e thellë 1:5. /Gazeta Alo.

Rënditja tabelare.