Fjalë Kyçe

Rrahje në Emergjencë të QKUK-së

Rrahje në Emergjencë të QKUK-së

Para pak minutash ka ndodhur një rrahje brenda Emergjencës në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), shkruan Gazeta Sinjali.

Burimet e Sinjalit kanë bërë me dije se disa persona dyshohet se janë përfshirë në këtë rast dhe ende nuk dihet arsyeja që ka çuar deri në përleshje.