Fjalë Kyçe

Rrahje në McDonalds, përfshihen edhe një vajzë

Rrahje në McDonalds, përfshihen edhe një vajzë

Pamje të rrahjes mes disa djemve dhe një vajze e cila ishte me taka të larta janë bërë virale në internet. Ngjarja ka ndodhur në lokalin McDonalds.

Jordon Joseph, ishte duke e shijuar darkën me dy shokë të tij në lokal pak para mesnate kur Kay Marie Brown e sulmoi atë.

I dashuri i saj, Luke Anthony Badarnek iu bashkua sulmit duke i gjuajtur disa grushte.

Ngjarja ka ndodhur në një restauruan në qytetin Wrexham të Uellsit.