Fjalë Kyçe

Rrokulliset vetura në Viti, lëndohet një person

Rrokulliset vetura në Viti, lëndohet një person

Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë.

Një vet-aksident ka ndodhur në fshatin Sadovinë të Vitisë, ku një person përderisa ishte duke drejtuar veturën, humb kontrollin mbi veturën dhe del jashtë rrugës.

Si pasojë e aksidentit drejtuesi dhe një pasagjere femër pësojnë lëndime trupore dhe të njëjtit dërgohen në spitalin e Gjilanit.