Fjalë Kyçe

Sot hapet tuneli në hyrje të Mitrovicës

Sot hapet tuneli në hyrje të Mitrovicës

Sot pas një kohe të rinovimit do të përurohet tuneli në hyrje të Mitrovicës.

Kjo gjë është bërë e ditur përmes një njoftimi për media nga Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit, shkruan Gazeta Alo.

Hapja e tunelit do të bëhet me fillim në ora 14:00./Gazeta Alo/