Fjalë Kyçe

Bomba e mbrëmjes: “Neymar, mirë se erdhe te Barcelona!”

Bomba e mbrëmjes: “Neymar, mirë se erdhe te Barcelona!”

David Valdearenas, gazetari i Radio Barcelonas, ish-futbollist i futsall dikur me katalanasit, sot ka postuar në faqen e tij në Twitter një foto të fanellës blaugrana me emrin Neymar dhe ku shkruhet sipër “Mirë se erdhe”..

Valdearenas është gazetari që ndër të parët nxorri akordin mes Barcelonas dhe Griezmann, por edhe ai që kur Neymar mbërriti te katalanasit përpara disa vitesh e gjeti “në kokë”.