Fjalë Kyçe

Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinje

Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinje

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes, bëjnë të ditur burime të KosovaPress-it.

Sipas këtyre burimeve, granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar.