Fjalë Kyçe

Sulmon të miturin, arrestohet lipjanasi

Një person i dyshuar është arrestuar në Lipjan në rrugën “Gjergj Fishta”, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht të miturin.

I mituri ka marrë lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Ndërsa i dyshuari me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje./Gazeta Alo/