Fjalë Kyçe

Tabela e IPKO Superligës pëson sërish ndryshime

Tabela e IPKO Superligës  pëson sërish ndryshime

Ka përfunduar sfida e zhvilluar në Drenas, ndërmjet Feronikelit dhe Ballkanit, shkruan Gazeta Alo.

Feronikeli dhe Ballkani janë përballur në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi” në kuadër të javës së 25-të në IPKO Superligën e Kosovës.

Kjo sfidë ka përfunduar me fitoren minimale të vendasve 1:0.

Dardan Jashari (Ballkani) ka realizuar autogol për ti dhënë epërsinë Feronikelit në minutën e 90, të takimit.

Kjo është rënditja tabelare pas sfidës së sotme. ./Gazeta Alo